Nawet 1000 zł zwrotu w zimowej promocji Nikon Cashback!

Rozpoczynamy zimową promocję cashback! Trwająca od 1 października 2015 r. do 31 stycznia 2016 r. akcja obejmuje lustrzanki Nikon, aparaty bezlusterkowe z wymienną optyką Nikon 1, aparaty kompaktowe COOLPIX oraz lampy błyskowe.

Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów Nikon, w zależności od modelu, zostanie zwrócony koszt zakupu – od 50 do 1000 zł brutto. Pełna lista produktów objętych promocją oraz regulamin dostępne są na stronie: www.nikon.pl/promocje

Aby uzyskać zwrot kosztów zakupu, należy prawidłowo wypełnić i podpisać kupon promocyjny dostępny w opakowaniach bądź na stronie www.nikon.pl/promocje oraz wysłać go na adres organizatora: Walk Promotion Sp. z o.o., ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa, z dopiskiem „NIKON CASHBACK”

Do kuponu należy dołączyć kopię paragonu lub faktury VAT dokumentującej zakup, potwierdzenie złożenia zamówienia w przypadku zakupów przez internet oraz kopię wypełnionej i podstemplowanej karty gwarancyjnej NIKON Polska dołączonej do produktu. Na jeden zakupiony produkt uczestnik może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie.

Promocja prowadzona jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Dodatkowe informacje i regulamin dostępne są na stronie www.nikon.pl/promocje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zamknij