RUSZYŁA NOWA PROMOCJA „JESTEM NAWET 300 ZŁ BLIŻEJ”

Promocja dotyczy modeli: COOLPIX L340, L840, P530, P610, P900 i trwa od 1 lipca do 31 sierpnia br.

Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów Nikon, w zależności od modelu, zostanie zwrócona część kosztu zakupu – od 50 zł do 300 zł. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, uczestnik otrzyma SMSy z kodami uprawniającymi do wypłaty wartości zwrotu z bankomatów Euronet oraz TF SKOK, które obsługują aplikację HalCash. Szczegóły promocji oraz regulamin dostępne są na stronie: http://www.nikon.pl/promocje/.
Aby uzyskać zwrot części kosztu zakupu, należy poprawnie wypełnić i podpisać kupon, znajdujący się w opakowaniach produktów objętych promocją (można go również pobrać ze strony: http://www.nikon.pl/promocje/pdf/formularz_konkursowy.pdf) oraz wysłać na adres „Nairobia”, ul. Marconich 11 lok 10, 02-954 Warszawa lub odwiedzając jeden z Mobilnych Punktów Obsługi. Informacje o terminach oraz miastach, które odwiedzi Mobilny Punkt Obsługi znajdują się nahttps://www.facebook.com/NikonPolska?fref=nf.

Do wypełnionego kuponu należy dołączyć kopię paragonu lub faktury VAT dokumentującej zakup Produktu, potwierdzenie złożenia zamówienia w przypadku zakupów przez Internet oraz kopię karty gwarancyjnej dołączonej do zakupionego Produktu.
Infolinia promocji: 666 080 543, czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zamknij